Oferty specjalne

Bukowina Tatrzańska Noclegi Ferie
Bukowina Tatrzańska Noclegi Ferie

Ferie Zimowe 2024

WOLNE POKOJE!!! Na ferie - Ceny do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym.

Aktywne ferie? Wybierz się do Bukowiny i korzystaj z zimy na całego! Nasz obiekt znajduje się zaledwie 600 m o najbliższego Kompleksu Narciarskiego Olczań-SKI. Znajdziesz tutaj 4 stoki o różnych poziomach trudności: Turnia, Zwyrtlik, Skałka i Ufo. Nie martw się o sprzęt, tuż obok znajduje się wypożyczalnia. A po całym dniu zmagań narciarskich, wyjątkowy wypoczynek znajdziesz w Orełkach. Sprawdź sam i poczuj prawdziwą zimę na Podhalu.

zobacz więcej

Wakacyjny wypoczynek w bukowinie

Beztroskie wakacje na Podhalu tylko u Orełków! 

Słynna Bukowina Tatrzańska coraz bardziej rozkochuje w sobie turystów latem. Tutaj czeka na Ciebie wyjątkowy wypoczynek, a okolica sprawi, że będziesz chciał wracać częściej. W tym okresie możesz cieszyć się z najlepszych atrakcji na Podhalu! Długie, górskie wycieczki, wyprawy rowerowe, spływ Dunajcem, zabytki, które robią wrażenie oraz baseny termalne. To wszystko czeka na Ciebie w wakacje. Zarezerwuj!

zobacz więcej
Bukowina Tatrzańska Noclegi
Bukowina Tatrzańska Noclegi

Boże Narodzenie w górach

Ceny do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym.

Rodzinne święta, pachnąca choinka i mroźna zima. Zapraszamy na wspólne Boże Narodzenie do Bukowiny Tatrzańskiej. Oprócz cudownego świętowania, możesz cieszyć się z zimowego szaleństwa na stokach narciarskich, tuż obok naszego obiektu. Natomiast, jeśli marzysz o prawdziwym kuligu z ogniskiem, z chęcią pomożemy Ci go zorganizować. Spędź ten magiczny czas z najbliższymi na Wierchu Olczańskim!

zobacz więcej

Tatrzański Sylwester

Ceny do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym.

Powitaj Nowy Rok w Bukowinie Tatrzańskiej! Wybierz Orełki na wyjątkową noc w roku i obserwuj fajerwerki z Wierchu Olczańskiego. Malownicze. pokryte białym puchem tatrzańskie doliny i moc atrakcji na Podhalu. Aktywnie spędzony czas na stokach narciarskich, ciepłe ognisko i prawdziwy góralski kulig. Właśnie o takim zimowym wypadzie marzysz? Przyjedź do nas i baw się!

zobacz więcej

jesień pod tatrami

Zarezerwuj jesienny relaks w Bukowinie Tatrzańskiej 

Jesienny okres w Bukowinie sprawia, że wypoczynek nabiera cudownego, klimatycznego uroku. W tym sezonie, górskie szczyty pokrywają się w złotych i czerwonych barwach. Rześkie powietrze sprawia, że chętnie wybieramy się na spacer. Tłumy znikają, więc z łatwością możesz korzystać w wszystkich atrakcji. Przekonaj się sam i odpocznij w Orełkach jesienią!

zobacz więcej

orełki wiosną

Wiosenny weekend na Podhalu, zarezerwuj nocleg.

Kiedy wszystko budzi się do życia, a Ty marzysz o urlopie - wybierz się na Podhale. Tutaj w okresie wiosny możesz doświadczyć cudownych chwil. Ten czas kojarzy się nam z fioletowymi dywanami na tatrzańskich łąkach, większą ilością słońca i dłuższym dniem. O tej porze roku nie spotkasz tłumów i spokojnie naładujesz baterie po zimowym lenistwie. Przekonaj się sam!

zobacz więcej

1999-2024 © MATinternet Zakopane